HusArt – Budowa energooszczędnych domów szkieletowych
Facebook
ClassicArt
Klasyczne domy dla ceniących prostotę i wygodę.
ModernArt
Nowoczesne i funkcjonalne domy z najnowszych materiałów.
WoodArt
Drewniane i funkcjonalne domy o różnym przeznaczeniu.

Aktualności

Oferta specjalna już dostępna

Koniec z opowieściami o wiecznie przeciągających się terminach zakończenia budowy, o niesolidnych ekipach budowlanych, które miesiącami należy pilnować i doglądać, aby Wasz ukochany Dom wreszcie został oddany w Wasze ręce. Wystarczy wybrać wymarzony projekt i po kilku tygodniach cieszyć się z własnego przytulnego i ciepłego domu.

Drewniany dom w 4 tygodnie

 BUDOWNICTWO DREWNIANE –SYSTEM DOMÓW GOTOWYCH.

Technologia domów drewnianych gotowych wywodzi się tak naprawdę z popularnych w Ameryce północnej Kanadyjczyków, pozbawiona jest natomiast jej największej wady, czyli zależności jakości finalnego produktu od warunków atmosferycznych.

W technologii domów gotowych, prefabrykacja elementów ściennych, stropowych i dachowych odbywa się w hali produkcyjnej na specjalnych stołach montażowych zapewniających dokładność wymiarów i jakość poszczególnych elementów. Pozwala to uchronić drewno konstrukcyjne oraz materiały izolacyjne przed wilgocią, zapewnia też większe bezpieczeństwo i higienę pracy.

Dalszy proces budowy, czyli montaż i wykończenie prowadzony jest na placu budowy, na przygotowanej płycie fundamentowej lub piwnicach. Montaż budynku 100m2 zwykle trwa ok. 3-5 dni, po czym następują prace instalacyjne i wykończeniowe. Całość oddawana jest inwestorowi po ok. 4-6 tygodniach od rozpoczęcia montażu.